Żydowski terroryzm policji w Polsce.

http://gazetawarszawska.com/pugnae/4375-zydowski-terroryzm-policji-w-polsce

Żydowskie metody walki uzbrojonej bezkarnej policji z bezbronnymi cywilami, a nawet dziećmi, powoli zakorzeniają się w Polsce na stałe.

Są to metody wypracowane w Izraelu, a które żydzi – rezydenci w krajach gojów – wprowadzają w życie w izraelskich koloniach okupowanych przez żydów np. w Polsce. To postrzelenie (poniżej) – z daleka rozpoznanych sprawców jako młodocianych – jest niczym innym jak obrazem Izraela lub amerykańskich miast przemocy. Oczywiście nie tylko tych, starsi ludzie pamiętają opowieści swoich rodziców o tym, że w okupowanej Polsce, podczas II Wojny Światowej, Niemcy tak samo strzelali za uciekającymi Polakami.

Polska obecna coraz bardziej ukazuje żydowskie oblicze nieobliczalnej i nieproporcjonalnej przemocy skierowanej wobec nawet drobnej przestępczości lub nawet chuligaństwa młodocianych. Nie chodzi tu o żaden porządek i zabezpieczenie bezpieczeństwa, ale o obniżenie progu stosowania krwawej przemocy na Polakach. Chodzi tu o terror ogólno-społeczny, który ułatwi żydom dalsze wypędzanie Polaków z ich ziem, a ci którzy zostaną w Polce muszą zaakceptować żydowski terror – bo inaczej będą zastrzeleni pod byle pretekstem. Tu w Polsce żydzi rządu Beaty Szydlo wprowadzają terror identyczny do terroru na ziemiach Palestyny, dokładnie wg. planów Dajana dla Palestyńczyków:

„Nieżydzi muszą być wytrzebieni, a ta resztka, która zostanie na obrzeżach żydowskich granic, będzie „żyć jak psy” – (Moshe Dajan).
http://gazetawarszawska.com/zamach/zamach-warszawski/3627-vi-rocznica-smolenska-w-obliczu-inwazji-izraela-na-polske
Takie są główne motywy tej „dobrej zmiany zwiększonego bezpieczeństwa publicznego w Polsce”. W końcu, autentyczni mordercy nie są sądownie skazywani na śmierć – bo autentycznego mordercy zabić nie wolno, a nawet nie wolno zabrać mu majątku, który pochodzi z jego brutalnych czy groźnych przestępstw.

Ale już ryzyko doraźnej egzekucji, na ulicy czy w krzakach, dotyczy każdego Polaka, który nie zastosuje do dowolnego nakazu aparatu przemocy: policji, skarbówki, urzędników celnych etc. Polak, który nie zatrzyma się na wezwanie drogówki, czy nie położy się na ziemi, kiedy tak ma nakazane przez jakiegoś bandytę podającego się za stróża porządku, ryzykuje śmierć lub ciężkie pobicie. Polak musi zatrzymać się i posłusznie wykonywać polecania, a tu już wystarczy, że krzyczy do niego jakiś bandzior-dresiarz ubrany w grantową lub czarną myckę z daszkiem, na której widnieją coraz trudniej rozpoznawalne znaki i nie widmo czy to jest listonosz czy też policjant izraelski na występach w Polsce.

To co obecnie dzieje się w Polsce, a na ulicach czy osiedlach z których brutalnie wyrzuca się mieszkańców z faktycznie własnych domów i mieszkań, to palestynizacja naszej Ojczyzny dokonywana przez żydów. Zezwolenie na użycie broni pod byle pretekstem, to część tej strategii zastraszenia, to próba złamania ducha prawa i porządku wśród Polaków i zaszczepienie im poczucie konieczności bezwzględnego podporządkowania się paramilitarnym terrorystom podlegających wyłącznej kontroli ze strony izraelskiej policji i wojska.

To wszystko było łatwe do przewidzenia, już kilka lat temu napisaliśmy art. który przewidywał podobne sytuacje do tej ze strzelaniem do uciekających młodocianych przestępców drogowych: Kiedy żydzi przyjdą ukraść twój dom, ten, w którym mieszkasz – Polskę…

http://gazetawarszawska.com/zamach/415-kiedy-zydzi-przyjda-ukrasc-twoj-dom

Red. Gazeta Warszawska

==============================

Policyjny pościg w Lubuskiem. Padły strzały

Funkcjonariusze ścigali auto, które nie zatrzymało się do kontroli
RMF FM: jeden postrzelił nastolatka
Samochodem podróżowało dwóch 16-latków
Jeden z nich trafił do szpitala
Do policyjnego pościgu doszło w Starym Dworku w powiecie międzyrzeckim w województwie lubuskim. Dwóch 16-latków nie zatrzymało się do kontroli drogowej. Najpierw próbowali uciekać autem, później pieszo – informuje RMF FM.

Policjant ze Szczecina śmiertelnie postrzelił kierowcę. Prokuratura wszczęła śledztwo ws. przekroczenia uprawnień, funkcjonariuszowi może grozić do 3 lat więzenia Podczas pościgu jeden z funkcjonariuszy zmuszony był użyć broni. Oddano cztery strzały, jedna z kul raniła 16-latka w nogę.

Obaj nastolatkowie zostali zatrzymani. Jeden z nich trafił do szpitala.

Jak poinformowało RMF FM nastolatkowie nie mieli uprawnień do kierowania pojazdem. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego wydarzenia.

RMF FM

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Policyjny-poscig-w-Lubuskiem-Padly-strzaly,wid,18473453,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019387,title,Policjant-ze-Szczecina-smiertelnie-postrzelil-kierowce-Prokuratura-wszczela-sledztwo-ws-przekroczenia-uprawnien-funkcjonariuszowi-moze-grozic-do-3-lat-wiezenia,wid,18464031,wiadomosc.html

Show less

Annonser

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google-foto

Du kommenterar med ditt Google-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s