KRÓLESTWO POLSKI

Motto: Kiedy Polska była Królestwem – to była wielka, potężna i bogata!… a teraz?…

 

KATOLICKIE  STOWARZYSZENIE  POLONII  ZAGRANICZNYCH  I  POLAKÓW  W  POLSCE

 

”KRÓLESTWO  POLSKI”

 

Informacja: Ma to być Stowarzyszenie Rejestrowe, zatwierdzone przez sąd, posiadające osobowość prawną i prawo zatrudniania pracowników, tworzenia własnych oddziałów i filii oraz otrzymywania dotacji i darowizn od osób prywatnych oraz innych organizacji. Do powołania tego Stowarzyszenia wymagane jest minimum 15 osób, którzy nie mieli konfliktów z prawem, osób o nieposzlakowanej opinii – uczciwych Polaków Patriotów, dla których najwyższym wyznacznikiem wartości są: Bóg, Honor i Ojczyzna… Polaków, którzy naprawdę pragną przywrócenia potęgi Polski – takiej, jaką była przez 800 lat od początku swego istnienia – jej godności i dobrobytu wszystkich Polaków, jej Obywateli.

 

PODSTAWOWE  CELE  STOWARZYSZENIA

 

 1. Jak najszybciej dokonać oficjalnej, pełnej Intronizacji Pana Jezusa Chrystusa na Króla Polski.
 2. Przywrócić Polsce należny jej dotąd prawnie od wieków status monarchii.
 3. Przywrócić Marii, Matce Jezusa należny Jej dotąd prawnie status Królowej Polski.
 4. Zjednoczyć jak najwięcej Polskich Katolików i Patriotów w Polsce i na całym Świecie poprzez przynależność do niniejszego Stowarzyszenia ”Królestwo Polski”.
 5. Odzyskać Suwerenność Polski utraconą bezprawnie i wbrew woli Narodu przez traktat lizboński.
 6. Posiadając masowe poparcie Polaków w Kraju i za granicą zagwarantować, aby każdy aktualny rząd i władze w Polsce rzeczywiście działały dla dobra Polski i Narodu Polskiego.
 7. Odzyskać zagrabiony Polsce w ciągu ostatnich 40 lat majątek narodowy – to jest wszystko, co zostało zrabowane poprzez tzw. prywatyzację: jak banki, zakłady pracy, infrastruktura transportu, handlu, monopoli państwowych, środków medialnych – telewizji, radia, telefonii, prasy itp.
 8. Ustanowić sprawiedliwe przepisy i normy prawne umożliwiające Polakom narodowości polskiej prowadzenie firm i wszelkiego rodzaju legalnego biznesu, dających możliwość godziwego życia dla nich, dla ich rodzin i rozwoju prowadzonej przez nich działalności gospodarczej i handlowej.
 9. Stworzyć warunki ekonomiczne dla wszystkich Polaków, którzy w ciągu ostatnich 40 lat zostali zmuszeni emigrować z Polski za pracą, a którzy chcieliby obecnie powrócić do Ojczyzny.
 10. Całkowicie wyrugować z Polski wszelkie działania powodujące moralną degenerację dzieci i młodzieży. Przywrócić w szkołach szacunek dla nauczycieli i prawdziwe nauczanie uczniów.
 11. Nauczać w szkołach prawdy historycznej o dziejach Polski i jej wyjątkowym wybraniu przez samą Matkę Bożą – Najświętszą Marię Pannę na Jej Królestwo – jak również o wyjątkowym wybraniu Polski przez samego Syna Bożego Pana Jezusa Chrystusa na Jego Królestwo!…
 12. Poprzez stosowanie wszelkich legalnych form nacisku na rząd i władzę w Polsce doprowadzić do sytuacji, aby wszelkie bogactwa Polski zarówno na powierzchni ziemi, jak i pod ziemią stały się wyłączną własnością Narodu Polskiego – Suwerena Polski!…

 

Ponadto, do podstawowych zamierzeń organizowanego Stowarzyszenia ”Królestwo Polski” należy (po uzbieraniu odpowiedniej ilości pieniędzy ze składek i darowizn Członków Stowarzyszenia) budowa w miejscowości Jeleń, gmina Ostrówek, woj. Lubelskie wielkiego Ośrodka wczasowo-wypoczynkowego dla Polaków głównie z Polonii Północno- i Południowo-Amerykańskich oraz Wielkiej Brytanii, Rosji i Kazachstanu. Będą to ”domy seniora” do zamieszkiwania nawet na czas nieokreślony, domy kolonijne dla dzieci i młodzieży oraz domy wczasowe. Wszystko to ma być wykonane w odpowiednio wysokim standardzie na terenie czystej i nie skażonej, pięknej – polskiej przyrody Lubelszczyzny.

 

Piotr Kawka – Brat Piotr.            KRÓLUJ   NAM  CHRYSTE !!!

Annonser

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google-foto

Du kommenterar med ditt Google-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s